Світ - як книга. І ті , хто не подорожує , знають лише одну сторінку.

Модульний будинок

споруджується з типових блок-модулів заводського виготовлення, блок-контейнерів, які є закінченими елементами повної готовності. Об’ємно  модульний будинок контейнерного типу  дозволяє провести монтаж будівлі  за кілька днів , завдяки максимальній заводській готовності блок-контейнерів.

Блок-контейнери забезпечуються( комплектуються) уніфікованими кріпильними і сполучними елементами, дозволяють стикувати їх між собою в модульний будинок, як в поздовжньому так і в поперечному напрямку, а також встановлювати контейнери у декілька поверхів. При проектуванні конструкції блок-контейнера забезпечується можливість  прокладки інженерних мереж модульної будівлі  при стикуванні блок-контейнерів:електрообладнання, теплопостачання, водопостачання, каналізації, вентиляції і т.п.

Модульний будинок мобільної збірно-розбірної конструкції, дозволяє, при необхідності, розібрати будівлю на окремі елементи (блок-контейнери), перевезти їх на інше і місце і швидко зібрати в завершений , повнокомплектний мобільний будинок з усіма інженерними системами і обладнанням.

Розміри блочно-модульних будівель

Залежить від кількості та лінійних розмірів зблокованих контейнерів.

Блок-контейнери з’єднуються як в поздовжньому так і в поперечному напрямку за допомогою стандартних кріпильних і стикувальних елементів, утворюючи блочно-модульні будівлі практично необмежених розмірів і будь-якої конфігурації.

Характеристики міцності блок-контейнерів забезпечують монтаж блочно-модульної будівлі до 3-х поверхів.

Навантаження на модульний будинок

За ГОСТ 22853-86 на підлогу 150-200 кг\м2; на дах 150-200 кг\м2. Можливе додаткове посилення підлоги та покрівлі додатковими або посиленими лагами , а також посилення каркаса блок-контейнера.

Опалення

  • У стандартному варіанті – електроконвектори.

  • Від автономної котельні установки на будь-якому виді палива або центрального тепловузла.

  • Розрахункова температура внутрішнього повітря в будівлях : 20-22 градуси С.

 

Вентиляція і кондиціонування

  • У стандартному виконанні вентиляція здійснюється від електровентиляторів і природним шляхом через вікна і двері.

  • Проект загальної вентиляції і установка систем кондиціонування виконується на замовлення.

 

Водопостачання і каналізація

  • Центральне або автономне.

  • Розведення виконується метало пластиковими і ПВХ трубами.

  • Встановлюється будь яке необхідне устаткування.

  • Модульна будівля забезпечується автономною системою водопостачання з необхідним запасом води для важкодоступних районів.