Модульне житло

 

 

Шукаєте модульне житло? Для роботи, відпочинку чи просто, щоб насолоджуватися садом? Autoxata створить як базове, так і житло із високотехнологічною специфікацією.

Ми завжди шукаємо найбютжетніші рішення для задоволення потреб клієнта. Наша робота базується на основі 3-х концепцій, кожна з яких має свої переваги.

Швидко і доступно

Готові до використання житлові приміщення типу Comfort, ізольовані скловатою для більшого комфорту та затишку. Ці модулі за доступною ціною є ідеальним рішенням для працівників будівельних майданчиків, сезонних працівників тощо. Окрім того такі будівлі є чудовою додатковою зоною для проживання навіть на власному задньому дворі.

Архітектурний виклик

Незалежно від типу модуля ви отримаєте архітектурну відповідь на вашу потребу в додатковому просторі. Ми пропонуємо індивідуальний дизайн, а не стандартне рішення. Саме Ви обираєте: працювати із власним архітектором, чи довіряти архітектору Autoxata.

Енергоефективність

Модульні будинки від Autoxata відповідають високому рівню енергоефективності. За вашим бажанням ми можемо побудувати модуль з низькою енергоємністю (концепція пасивного будинку). Окрім цього, ми враховуємо всі новітні технології, зокрема встановлюємо сонячні батареї. Стандартний модуль ізольований сковатою, проте, за бажанням клієнта ми встановимо PUR-ізоляцію, яка є одним із найкращих ізоляційних матеріалів на ринку.

Підключи і грай

Окрім якісної ізоляції та архітектурної свободи, Ви також зможете скористатися концепцією plug & play від Autoxata. Ніяких турбот про підключення. Все вбудоване у модуль: комунальні труби та кабелі, електрика, система опалення тощо. Безсумнівно, це — гарантія комфортного життя.