Будинок

Будинок

споруджується з типових блок-модулів заводського виготовлення, блок-контейнерів, які є закінченими елементами повної готовності. Об’ємно  модульний будинок контейнерного типу  дозволяє провести монтаж будівлі  за кілька днів , завдяки максимальній заводській готовності блок-контейнерів.

Блок-контейнери забезпечуються( комплектуються) уніфікованими кріпильними і сполучними елементами, дозволяють стикувати їх між собою в модульний будинок, як в поздовжньому так і в поперечному напрямку, а також встановлювати контейнери у декілька поверхів. При проектуванні конструкції блок-контейнера забезпечується можливість  прокладки інженерних мереж модульної будівлі  при стикуванні блок-контейнерів:електрообладнання, теплопостачання, водопостачання, каналізації, вентиляції і т.п.

Модульний будинок мобільної збірно-розбірної конструкції, дозволяє, при необхідності, розібрати будівлю на окремі елементи (блок-контейнери), перевезти їх на інше і місце і швидко зібрати в завершений , повнокомплектний мобільний будинок з усіма інженерними системами і обладнанням

 

Фотогалерея: Будинок\фасад

Фотогалерея: Будинок\план

Фотогалерея: Будинок\інтер'єр