ПИТАННЯ...

 .......ВІДПОВІДІ


 

У якому стані ми доставляємо наші модульні будинки клієнтам?

Пропоновані нами модулі виготовляються у так званому стандарті "під ключ", в якому Ви можете спостерігати спостерігати повноцінну обробку ззовні та всередині. Розведена електрика, каналізація  та водопостачання. Встановленні вимикачі, розетки та світильники.Як додаткова опція за додаткову оплату встановлюється сантехніка.

Який термін виготовлення?

Термін виготовлення стандартного модуля займає 25 робочих днів.

Скільки часу потрібно щоб змонтувати будинок на ділянці?

Монтаж модульного будинку займає всього один день.Якщо додатково Ви замовляєте криту терасу то термін монтажу зростає до двох днів.

Чи включає ціна також вартість ділянки?

У ціну не входить вартість ділянки.
 

Чи доставляються модульні будинки по усій Україні?

Так,наші модульні будинки можна доставити та змонтажувати по усій Україні.

Чи включено в ціну вартість доставки?

В ціну не включено вартість доставки.

Чи здійснюєте Ви доставку модульних будинків?

Ми не здійснюємо доставку наших мобільних будинків,але можемо надати клієнту контакти кількох транспортних компаній, з якими найчастіше співпрацюємо, для узгодження з ними вартості та термінів доставки.

Чи можу я вибрати колір зовнішнього фасаду?

Ми надаємо можливість вибору кольору фасаду з палітри лаків,які ми використовуємо.

Чим опалювати модульний будинок?

Опалювати наші модульні будинки ми пропонуємо електричними обігрівачами- це найдешевше і найкраще рішення. Але якщо електричне опалення не є переконливо хорошим рішенням для Вас , Ви можете використати для цієї мети піч-камін на дрова чи пелети.

Яке дерево використовується для виготовлення модульних будинків?

Для каркасу наших будинків ми використовуємо сушене у камерній сушці (вологість не вище 15%), стругане дерево-сосна, яке просочене вогнебіозахистом.

Яке утеплення у модульних будинків?

Модульні будинки утеплені високоякісною мінеральною ватою з коефіцієнтом теплопровідності λ,Вт/м*К 0,037.

Який гарантійний термін модульних будинків?

Гарантія на мобільний будинок становить 12 місяців.Гарантія розповсюджується на основні конструктивні елементи елементи та вузли.

На скільки років передбачається використання модульних будинків?

Очікуване використання наших модульних будинків 100 років.Через 50 років планується загальний ремонт щоб перевірити стан ізоляції  та утеплювача.Через 10 років ми рекомендуємо перевірити стан покриття даху та можливо закріпити/доповнити чи замінити його. Кожні 5-6 роки ми рекомендуємо фарбувати дерев'яні елементи зовнішнього фасаду та тераси.

Чи можна монтувати кухонні шафи або важке обладнання на стіни?

Розташування кухонних шаф або бойлера узгоджується на етапі проектування будинку і позначається на кресленнях. У таких місцях застосовується додаткове укріплення осп плитою. А ось, наприклад, книжкові полички можна кріпити до дерев'яної вагонки на стінах.

Чи потрібен доступ до електроенергії під час монтажу будинку?

Буває так, що наші монтажники використовують підключення до живлення для підзарядки монтажних інструментів,але якщо підключення до електромережі не можливе просто повідомте нас заздалегіть і наша команда візьме додаткові батареї.

А чи правда, що каркасні будинки більш пожежонебезпечні, ніж цегляні?

Ні, це твердження є хибним.Так як несуча конструкція будинку - дерев'яні балки, обробляються спеціальними захисними засобами, які забезпечують пожежну безпеку житла - деревина не горить і не буде підтримувати горіння, а може лише обвуглитися в разі пожежі.Також всередині стін укладається негорючий утеплювач .

Чи можуть гризуни, якось нашкодити каркасному будинку?

Ні.Знаючи про можливість виникнення різних тонкощів, фахівці компанії ще на етапі виробництва каркасу попереджають їх і, наприклад, забезпечують захист будинку від природних шкідників (жуків, гризунів  і грибків) - за допомогою обробки складових стін каркасного будинку засобами біозахисту.

Який фундамент потрібний для модульних будинків?

Для наших будинків можна використовувати стрічковий фундамент,бетонні або металеві палі, фундаментні блоки. Все залежить від особливостей грунтів, що знаходяться на земельній ділянці.

Чи робите Ви фундаменти?

Ні,фундаментів ми не робимо, але надамо Вам консультацію по цьому питанню та відповідні креслення.фундамент.pdf (814878)

Запитання Відповіді
    Житлові модулі Комерційні модулі
   
   
1 Чи можна виготовляти модулі за задумом замовника? так
2 Чи можна поставляти модулі без утеплення стін, дахів, підлог так, щоб утеплення я забезпечив сам? так
3 Який термін служби ваших модулів ? 50 років
4 Чи можна виготовляти модулі за задумом замовника? так
5 Чи можна поставляти модулі без утеплення стін, дахів, підлог так, щоб утеплення я забезпечив сам? так
6
Який термін служби ваших модулів ? 50 років
Які гарантії Ви надаєте ? на конструкцію(каркас) - 5 років,на матеріали існує гарантія заводів-виробників матеріалів
7 Чи є у вас також сертифікація ЄС для вашої продукції, модулів? На матеріали є сертифікат ЄС від заводів виробників. Інші сертифікати залежно від країни замовника.
9 Скільки часу потрібно на виготовлення модульного будинку від розміщення замовлення? до 60м.кв - 45 робочих днів, від 60 м.кв - обговорюється індивідуально
10 Яке ціноутворення ваших модулів при замовленні повністю готового модуля або лише основи (без утеплення і внутрішніх робіт) ціну при замовленні формує площа + усі побажання клієнта (дизайн , матеріали )
11 У разі замовлення декількох модулів для будівництва з більшою площею, напр. Чи можете ви забезпечити встановлення 100 м2 у Словаччині? можемо

 

Запитання-відповіді

Чи можна встановлювати на відкритих водоймах (річках, озераз, морях) мобільні деревяні будинки?

06.06.2020 16:20
Чи можна встановлювати на відкритих водоймах (річках, озераз, морях) мобільні деревяні будинки?    Якщо для українців система проживання у кемпінгах поки в дивину, то європейці давно почали відмовлятися від тісних готельних номерів, обираючи свіже повітря та гарні заміські...